wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

O firmie

Informacje o firmie


Firmę PharmaMed Sp. z o.o. tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży FMCG, których pasją jest tworzenie  nowych produktów zaspokajających potrzeby ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość.

Na co dzień współpracujemy z dietetykami, fizjoterapeutami i ludźmi, którzy zawodowo zajmują się badaniem postawy  ciała, aktywnością ruchową między innymi na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Aktywność ruchowa w życiu wpływa na zdrowie człowieka oraz na czynnościowe doskonalenie się organizmu. Praca  mięśniowa mobilizuje funkcje całego organizmu, rozwijając je i dostosowując do szerokiego zakresu zadań.  

Drugim bardzo ważnym elementem w życiu człowieka jest odżywianie, na które w ostatnim czasie ludzie mają coraz mniej  czasu i coraz mniejszą wagę przywiązują do tego, co jedzą. I tutaj dochodzimy do sedna. O nasze ciało powinniśmy dbać nie tylko  od zewnątrz korzystając z różnych zabiegów kosmetycznych, ale również z odpowiedniej diety, nad którą często nie mamy czasu  się nawet zastanowić.

Nasza firma we współpracy z dietetykami opracowuje odpowiednie diety indywidualnie dopasowane do wieku, wagi i  płci, trybu życia i charakteru pracy jak również dotychczasowego sposobu odżywiania się. Wszystkie te czynniki mają wpływ na  nasz metabolizm, który wpływa na to jak się czujemy i jak wyglądamy.

 


Przejdź do strony głównej